KOLTUK YIKAMACI BORNOVA | BORNOVA TEMİZLİK, BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,FİRMALARI,BORNOVA TEMİZLİK,FİRMASI,EV TEMİZLİK ŞİRKETİ logo

KOLTUK YIKAMACI BORNOVA

Bornovq Koltuk yıkamacı şirketi olarak bornova ve çevresine Evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. koltuk temizleme servisimiz de daima 1 bayan 1 bay personel işinin başındadır.bornova koltuk yıkama firması olarak Bizden koltuk yıkama hizmeti alan müşterilerimiz özelliklerini sıralamak gelirse bunların başında ev hanımları birinci sırayı almaktadır. Ev hanımlarımızın koltuklarla olan mücadelesi koltuk üzerine bir leke olduğunda ev hanımlarımız önce silme yaparlar ve kurumasını beklerler kuruyan koltuk bayanlarımız için hayal kırıklığı olarak karşılarında durur. Koltuk üzerinde bulunan leke çıkmayı bırakın koltuk üzerine yayılarak çoğalmıştır. Ev hanımlarımız bunun üzerine internetten bilgi aramaya başlarlar koltuk üzerindeki leke nasıl çıkar diye saatlerce form sitelerindeki yazıları okuyarak bilgi ve yapmaları gereken işlemleri araştırırlara ve en sonunda koltuklarının yıkama olmaması gerektiğini anlarlar.

Koltuk Yıkama Bornova İzmir Firmamız bünyesinde çalışan bu alanda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından, sadece bu iş için tasarlanmış, özel endüstriyel koltuk yıkama makineleri ile yapılmaktadır.

Alanında uzman ekibimiz, koltuklarınızın yıkama sırasında koltuk üzerinde kullanılan kumaş, deri, ahşap ve diğer bileşenlere göre yıkama kimyasalları ve ekipmanlarını bir araya getirmekte ve koltuk herhangi bir şekilde zarar görmeyeceği şekilde koltuğa uygulamaktadır.

Bu işlem koltuk yıkama işinin en önemli aşamalarından bir tanesidir.

Her ev hanımı, gelenek ve göreneklerimize göre, bir itibar, prestij göstergesi olarak evinin temizliği ile övünmektedir. Bir ev hanımı ömrünün büyük bir kısmını temizlik için harcamaktadır. Temizlik için harcanan süre İzmir gibi kirlilik değerleri yüksek şehirlerde daha fazla olmaktadır. Bir başka açıdan baktığımızda ise buna paralel olarak temizliği zor olan çekyat, koltuk gibi eşyaların temizliği için dış desteklere başvurulmaktadır. Örneğin bir ev hanımı kendine biraz daha fazla vakit ayırmak istediği için izmir koltuk yıkama firmalarına başvurarak koltuklarını bir firmaya temizleme bilmektedir. Böylece hem koltukları daha sağlıklı şekilde yıkama olacak hem de kendine ayırabileceği daha fazla vakti olacaktır.

Bir başka farklı bakış açısı sunmak gerekirse, bir şehirde hava kirliliği ne kadar fazla ise temizlik sektörü o kadar gelişmektedir. Örneğin, izmirde da hava kirlilik oranlarının yüksek olması izmir koltuk yıkama sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin sayısını da yükseltecektir. Bu bir açıdan olumlu bir şeydir. Çünkü izmir koltuk yıkama sektöründe rekabet ne kadar fazla olursa sunulan hizmetin kalitesi de paralel olarak yükselecektir.

Eğer çok yoğunsanız, işleriniz başınızdan aşkınsa ya da kış mevsimi nedeniyle dışarıya bile adım atmak istemiyorsanız merak etmeyin! Koltuklarınızı yıkamak bizim işimiz. Hem de hiç yerinden kaldırmadan koltuklarınızı tam da bulunduğu yerde, kolayca temizliyoruz. Son teknoloji ürünlerimizle hijyenini sağlıyoruz. 7/24 servisimizle sizin istediğiniz zaman aralıklarında evinize gelerek istediğiniz hizmeti yerinde yapıyoruz.

Yeni bir koltuk takımı aldıysanız ve bir süre sonra bu koltuklar kirlendiyse ve siz yıkamaktan çekiniyorsanız firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Koltuk yıkama işi profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Çünkü eğer yanlış ürünler kullanırsanız koltuklarınızın hemen solmasına neden olabilirsiniz. Yanlış kurutma yöntemleri ile kurutmaya çalışırsanız koltuklarınız, kokma tehlikesi ile karşılaşabilir. Tüm bu sevimsiz durumlarla karşılaşmamak için işi profesyoneline bırakmanız sizin açınızdan da avantaj sağlayacaktır.

Koltuklarınızı yılda en az iki kere yıkamanız sizin için avantaj olacaktır. Bu nedenle temizliği geciktirmemenizi öneririz. Böylece koltuklarınızı şık olmayan örtüler ile kullanmaktan kurtulacaksınız.

Firmamız, halı ve sandalye yıkama hizmetlerinin yanında koltuk temizlik hizmeti ile de yıllardır müşterilerinin beğenisini toplamaktadır. Bu beğeniyi toplamamızın nedenleri arasında uzman bir kadroyla çalışmamız, sorumluluk ilke ve prensiplerine riayet etmemiz, son teknoloji ürünü ve olabildiğince sağlıklı temizleme ürünleri kullanmamız, iş makinelerimizin oldukça gelişmiş olması gibi faktörler de etkilidir.

Tüm hizmetlerimiz işinizi kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Herhangi bir taşıma masrafına gerek yoktur. Böylelikle koltuklarınızın hasar görmesi, kırılması ya da çizilmesi söz konusu olmamaktadır. Bizim için önemli olan hizmetimizin sadece bir kez sunulması değildir. Firmamız ileriyi de düşünen, bu nedenle çalışmalarında güven ve titizliği esas alan bir firmadır.

Yıllardır halı, koltuk ve sandalyelerinizi yıkıyoruz. Evinizde, işyerinizde, otelinizde, ofisinizde, yani size ait her yerde temizliği ve rahatı sağlama görevini severek yapıyoruz. Önemli olan sizin memnuniyetiniz… Çünkü sizin memnuniyetiniz bizi doğru yolda olduğumuzdan emin kılıyor… Tüm temizlik işlerinizde aklınıza biz gelelim. Unutmayın ki sizin temizliğiniz bizim için de önemli…

Online İletişim Formu

İsim Soyisim :
*
E-posta :
*
Telefon :
*
Konu :
*
Mesajınız :
*
 
© KOLTUK YIKAMACI BORNOVA | BORNOVA TEMİZLİK, BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,FİRMALARI,BORNOVA TEMİZLİK,FİRMASI,EV TEMİZLİK ŞİRKETİ - 2018