Firmamız Hakkında | BORNOVA TEMİZLİK, BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,FİRMALARI,BORNOVA TEMİZLİK,FİRMASI,EV TEMİZLİK ŞİRKETİ logo

Firmamız Hakkında

BORNOVA TEMİZLİK FİRMASI,İZMİR TEMİZLİK FİRMALARI KURULUŞUDUR. BORNOVA VE ÇEVRESİNE PROFESYONELCE SUNDUĞU KALİTELİ TEMİZLİK HİZMETLERİNİ, DAHA EKONOMİK FİYATLARLA SUNABİLMEK İÇİN KURULMUŞTUR.TEMİZLİK HİZMETİNDE GÜVEN VE KALİTE ARAYANLARIN TERCİH ETTİĞİ TEMİZLİK ŞİRKETİ BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETİ.

STAR GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİ, İZMİR TEMİZLİK FİRMASI, OLARAK 1989 YILINDA, İZMİR KARŞIYAKADA KURULDU, İLK KURULDUĞU YILLARDA, SADECE EV VE İŞYERİ TEMİZLİĞİ OLARAK HİZMET VERİYORDU . ŞİMDİ İSE A DAN Z YE GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SUNMAKTADIR. BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETİ, İZMİR TEMİZLİK FİRMASI TARAFINDAN KURULMUŞTUR.

İZMİR TEMİZLİK FİRMASI, OLARAK HER ZAMAN EğİTİM, Lİ ,DİSİPLİNLİ VE GÜLER YÜZLÜ, PERSONELİ İLE KALİTELİ HİZMET SUNAN FİRMAMIZ KISA ZAMANDA MÜŞTERİ POTANSİYEL, İNİ HIZLA ARTIRARAK SEKTÖRDEKİ YERİNİ ALMIŞTIR.

2000 Lİ YILLARA GELİNDİĞİNDE İSE HİZMET AĞINI VE ALANINI TÜM İZMİR VE ÇEVRESİNE AÇILARAK GENİŞLETEN TEMİZLİK FİRMAMIZ SEKTÖRDE, EKSİKLİĞİ GÖRÜLEN İSTEK VE İHTİYACI TERCÜBEMİZ VE GÜVENİNİZLE, BİRLEŞTİRDİK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE DAHA İYİ HİZMET SUNABİLMEK İÇİN STAR HALI YIKAMA FABRİKASINI KURDUK İZMİR TEMİZLİK FİRMASI OLARAK SEKTÖRDE EN İYİ OLMAK VE EN İYİ KALMAK İÇİN MÜŞTERİ MEMNUYETİNİ VE GÜVENİRLİĞİNİ EN ÜST SEVİYEDE TUTMAKTAYIZ.

MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ VE EN KALİTELİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞANLARIMIZIN BİLGİ VE BECERİLERİNİ GELİŞTİREREK DAHA KALİTELİ HİZMET, VERMESİNİ SAGLAMAKTAYIZ. EĞİTİMLİ PROFOSYENEL, KADROMUZ İLE GEREKTİĞİNDE 24 SAAT TEMİZLİK HİZMETİ VERMEKTEYİZ . HER ZAMAN İLKLERİN VE YENİLİKLERİN FİRMASI OLAN İZMİR TEMİZLİK FİRMASI TEMİZLİK İHTİYAÇLARINİZDA HER ZAMAN YANINIZDADIR

.....BORNOVA TEMİZLİK FİRMAMIZI TANITICI NİTELİKTEKİ BU WEP SİTESİ ARACILIĞIYLA, GOOGLE ARAMA SONUÇLARINDA,,TEMİZLİK, OFİS TEMİZLİĞİ BORNOVA, BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ, BORNOVA TEMİZLİK FİRMALARI, BÜRO TEMİZLİĞİ BORNOVA, İŞYERİ TEMİZLİĞİ BORNOVA, BORNOVA EV TEMİZLİĞİ,,BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETİ, BORNOVA TEMİZLİK FİRMASI, BORNOVA TEMİZLİK HİZMETLERİ, BORNOVA KOLTUK YIKAMA ,YAZLIK VİLLA TEMİZLİĞİ, İNŞAAT TEMİZLİĞ BORNOVA, GİBİ KELİMELERDE SİZE ULAŞMAYI HEDEFLEDİK. BU KISA TANIŞMA FASLINDAN SONRA, TEMİZLİK KONUSUNDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLARAK UZUN YILLAR BERABER ÇALIŞMAYI TEMENNİ EDİYORUZ.

© Firmamız Hakkında | BORNOVA TEMİZLİK, BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,FİRMALARI,BORNOVA TEMİZLİK,FİRMASI,EV TEMİZLİK ŞİRKETİ - 2018