Bornova okul temizliği | BORNOVA TEMİZLİK, BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,FİRMALARI,BORNOVA TEMİZLİK,FİRMASI,EV TEMİZLİK ŞİRKETİ logo

Bornova okul temizliği

Bornova Okul Temizlik firması: okul temizliğinde de tüm bornova merkez ve çevre ilçelerinde Okul Temizleme işini geniş ekip ve ekipmanlarımızla,profesyonelce sunmaktayız. İlk Öğretim Okulları. Liseler.Anadolu Liseleri, Normal Liseler, Fen Liseleri, Kollejler, ve Özel Okulların Genel Okul Temizliği Hizmeti veren ,İzmir bornova Temizlik firmaları

İzmirin her semtine okul temizlik hizmetleri ni sunmaktayız.Bornovada Okul Temizlikleri nde isterseniz okulun ihtiyaç duyduğu temizlik hizmetini tek tek de alabilirsiniz,Örneğin ,Cam Çerçeve temizliği, veya Zemin Temizliği, gibi okulda yapılacak temizlik hizmetlerinden ihtiyaca göre temizlik hizmeti satın almanız mümkündür.

BORNOVA OKUL TEMİZLİĞİ , OKUL TEMİZLEME ŞİRKETİ BORNOVA İZMİR

1- ÖNCELİKLİ TEMİZLİK :Okul temizliğin de öncelikle tüm sınıflar ve koridorlar ın çöpleri toplanır yerler süprülerek okul ince temizliğe hazırlanır.

2-CAM ÇERÇEVE TEMİZLEME : Tüm sınıfların ve koridorların camları ve çerçeveleri komple baştan aşağı temizlenir

3-SIRA MASA TEMİZLİĞİ : Sınıflarda ve odalarda lulunan sıra masa ,tahta,dolap,bilgisayar, vs şeyler temizlenerek hijyen ve dezenfekte olması sağlanır.

4-YÜKSEK ALANLARIN TEMİZLİĞİ :Bu kısımda ,tavanda ve duvarlarda bulunan lambalar,tablolar,vb tozlaı alınır , temizlenmesi sağlanır.

5-ÇÖP KOVASI TEMİZLİĞİ :Okulda bulunan tüm çöp kovaları toplanarak.ilaçlı su ile yıkıyanır buharlı makina ile temizlenir dezenfekteve hijyen olması sağlanır.

5-YER YIKAMA TEMİZLEME : Zemin temizliğinde ,sınıflardan başanır ,sıra masa ve dolaplar çekilerek ,sınıfın tüm zemini yer yıkama makinasıyla temizlenir,sınıf tekrar düzeltilir

6-KOLTUK TEMİZLEME: okullarda bulunan koltuk ,sandalye gibi eşyaların yıkanıp temizleme hizmetinide ,okul temizlik hizmetleri olarak vermekteyiz.

7-HALI YIKAMA :

8-WC TUVALET TEMİZLEME :

9-SINIF TEMİZLEME :

Online İletişim Formu

İsim Soyisim :
*
E-posta :
*
Telefon :
*
Konu :
*
Mesajınız :
*
 
© Bornova okul temizliği | BORNOVA TEMİZLİK, BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,FİRMALARI,BORNOVA TEMİZLİK,FİRMASI,EV TEMİZLİK ŞİRKETİ - 2018