BORNOVA EV TEMİZLİĞİ | BORNOVA TEMİZLİK, BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,FİRMALARI,BORNOVA TEMİZLİK,FİRMASI,EV TEMİZLİK ŞİRKETİ logo

BORNOVA EV TEMİZLİĞİ

Bornova Ev Temizliği, Temizlik Şirketi, Tadilat, veya ,İnşaat, çalışması yapılan alanlarda, Ev Temizliği, yapılması mutlak surette gerekmektedir, camlarda oluşan kir, boya, v.b. lekelerin profesyonel ekipman ve Ev Temizliği, ni profesyonelce yapan firma mız, Temizlik Ürünleri, ile Ev Temizliği, ni Ev Cam Temizliği, işleri yapılmaktadır.

Ev Temizliği ekiplerimiz o kadar işinde deneyimlidirki, Evinizi dip köşe Mutfak, Banyo, Kapı, pençere, vc zemi, ve diğer bölgeleri temizlemekte ve kullanılan, Temizlik Malzemeleri, tarafımızdan temin edilmektedir.

Bornova Tadilat Temizliği, Tadilat sonrası Temizlik, Bornova Temizlik Firması, olarak hizmet sunarken çok uygun fiyat olanakları alternatif olarak sunulmak tadır. Ev, Villa, Daire, Cephe Cam, Fabrika Okul, Hastane, Banka, Zemin, Gemi, Otel, Dershane, kolej, mağaza, gibi mekanlarda kısmen ve komple yapmış olduğunuz Tadilat işlerinden sonra muhtemel alanların temizliği, mutlaka Profösyonel bir, Temizlik Firması, tarafından yapılmalıdır.

Yazlık, bölgelerde, ki evlerin ve işyeri, ve imalat hane gibi alanlardada her tür kirlik durumlarına göre, doğru ekip ve ekipmanlar kullanılarak, Tadilat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizligi, yapmaktayız.

Online İletişim Formu

İsim Soyisim :
*
E-posta :
*
Telefon :
*
Konu :
*
Mesajınız :
*
 
© BORNOVA EV TEMİZLİĞİ | BORNOVA TEMİZLİK, BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,FİRMALARI,BORNOVA TEMİZLİK,FİRMASI,EV TEMİZLİK ŞİRKETİ - 2018